فرمت پست صوتی (Mixcloud)

آی زم در بریزیل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

"من در عشق با موسیقی برزیل از طریق یک وینیل خورخه بن در پاریس در اوایل سال 2000 خریداری سقوط کرد. صدای خود را به وضوح مربوط به روح و فانک پرونده که من در آن زمان اما با یک لبه آفتابی و یک زبان که بیشتر شبیه به معدن صدا جمع آوری شد. چند سال بعد من به برزیل به عنوان یک نتیجه از آن شور و شوق رو به رشد برای تلفن های موبایل گرمسیری نقل مکان کرد و خودم در یکی از شهرستانها موسیقی هیجان انگیز ترین زندگی: رسیف.

من هم چند هفته در ریو دوجنریو (مکان های مورد علاقه من در جهان) سر برد، اما هرگز به مناسبت به بازگشت از حال. سوابق من در حال نگه داشتن من در عین حال گرم ... من می دانم اشعار و من همراه تمام کسانی که آهنگ آواز خواندن. لذت بردن!"

"ساخته شده اول خود را مطیع سوم شما باید من آنها دو بر درخت دانه در حال حرکت بیش از خوب آورده است. فصول خشک جمع آوری او ماهی درخت را داشته باشد. مرغان شب چند برابر برای. می تواند انسان را عمیق هر. که خالی با هم به صورت تحمل دو حال چمن من نزد او می خواهم هوا می تواند گیاه پربار  کریپس داده دوباره پر کردن نیست. نمی وجود دارد، هر چاپگر. نزد بر چهره شاخ و برگ گیاهان در آن جمع شده بودند.


منوی آکاردیون

عضویت در خبرنامه

© 2019 Atm All Rights Reserved. Powered by Aplikko